Sezónní pozice / půjčovny a obchody

Servisní technik

Staň se součástí týmu Spindl Motion a získej skvělou práci na horách s řadou benefitů. Práce servisního technika je pro Tebe skvělou příležitostí, jak spojit příjemnou práci na horách a sport se zajímavou možností výdělku.

Náplň tvého dne

Co tě u nás čeká?

  • servisování lyží a snowboardů,
  • obsluha servisního stroje Wintersteiger Discovery S,
  • seřizování vybavení,
  • informovat zákazníky o vybavení,
  • budeš mít zodpovědnost za materiální zabezpečení chodu servisu a za svěřené hodnoty.

Tvé zkušenosti a znalosti

Klíčové dovednosti
pro tuto pozici

  • jsi manuálně zručný,
  • máš chuť se samostatně rozvíjet v oblasti znalostí a schopností potřebných ve svém oboru,
  • pokud máš praxi v oboru, už teď si píšeme plusové body,
  • máš základní znalosti alespoň jednoho cizího jazyka (AJ, NJ),
  • vystupuješ příjemně a vstřícně nejen před klienty,
  • máš řidičský průkaz skupiny B,
  • máš týmového ducha.

Máš co potřebujeme?

Pak ti nabízíme

  • nástupní mzdu 170 - 250 Kč/hod dle tvých zkušeností v oboru,
  • práci na HPP i DPP s pevnou pracovní dobou,
  • zaměstnanecký celosezónní skipas za 500 Kč + stravenky,
  • ubytování zdarma,
  • existují příležitosti kariérního růstu a dalšího rozvoje (školení osobních dovedností a jiné workshopy),
  • můžeš se účastnit spousty místních eventů a sportovních akcí,
  • nástup možný na zimní sezónu 2023/2024.
Ivana Michaliková

Máš nějaké otázky? Na vše ti odpovím.

Ivana Michaliková / HR specialista

Volej nebo piš:

michalikova@skiareal.cz +420 727 925 341

Proč pracovat právě u nás?

Práce na horách,
tvůj nový lifestyle

Lidé jsou nejvýznamnější součástí naší společnosti. Nabízíme řadu benefitů, abychom zajistili, že se našim zaměstnancům daří a jsou spokojení.

Sportovní vyžití

  • celosezónní skipas za 500 Kč platný ve Špindlerově Mlýně i ve střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk, Mölltaler Gletcher a Ankogel, Mutterallm),
  • zvýhodněné vstupy do aquaparků (Vojenská zotavovna Špinderův Mlýn, AQP Tatralandia, AQP Bešeňová).

Stravování

  • stravenky či obědy zdarma pro zaměstnance restaurací,
  • sleva 50% v provozech Spindl Gastronomy a gastro provozech TMR v Tatrách a Polsku.

Nakupování

  • sleva 30% v prodejnách Spindl Motion a Tatry Motion,
  • možnost využití služeb Spindl Motion se slevou (lyžařská škola, půjčovny).

Osobní rozvoj a péče o zaměstnance

  • možnost zaměstnaneckého ubytování zdarma,
  • pravidelná odborná školení i další vzdělávání v rámci osobního rozvoje, jazykové kurzy,
  • příspěvky na dětské tábory a soustředění,
  • zvýhodněné rekreační pobyty v partnerských střediscích,
  • u zaměstnanců, kterým se u nás líbí a spolupracují s námi delší dobu, přispíváme na penzijní nebo životní pojištění, nabízíme dovolenou 25 dní.