Sezónní pozice / restaurace a bary

Pomocná síla do kuchyně

Staň se součástí týmu Špindl Gastronomy a získej skvělou práci na horách s řadou benefitů. Práce v kuchyni je pro Tebe skvělou příležitostí, jak spojit příjemnou práci na horách a sport se zajímavou možností výdělku.

Náplň tvého dne

Co tě u nás čeká?

  • pomáhání v kuchyni a připrava surovin,
  • odklízení a umývání nádobí - obsluhovat myčku nádobí,
  • budeš se podílet na celkovém udržování pracoviště v čistotě.

Tvé zkušenosti a znalosti

Klíčové dovednosti
pro tuto pozici

  • jsi spolehlivý/á, flexibilní, manuálně zručný/á,
  • máš potravinářský průkaz a jsi v dobré zdravotní kondici,
  • jsi ochotný/á pracovat i o víkendech.

Máš co potřebujeme?

Pak ti nabízíme

  • nástupní mzdu 140 Kč/hod,
  • práci na HPP i DPP (denní směny),
  • ubytování zdarma,
  • zaměstnanecký celosezónní skipas za 500 Kč,
  • existují příležitosti kariérního růstu a dalšího rozvoje (školení osobních dovedností a jiné workshopy),
  • nástup možný od 1.12.2023.
Ivana Michaliková

Máš nějaké otázky? Na vše ti odpovím.

Ivana Michaliková / HR specialista

Volej nebo piš:

michalikova@skiareal.cz +420 727 925 341

Proč pracovat právě u nás?

Práce na horách,
tvůj nový lifestyle

Lidé jsou nejvýznamnější součástí naší společnosti. Nabízíme řadu benefitů, abychom zajistili, že se našim zaměstnancům daří a jsou spokojení.

Sportovní vyžití

  • celosezónní skipas za 500 Kč platný ve Špindlerově Mlýně i ve střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk, Mölltaler Gletcher a Ankogel, Mutterallm),
  • zvýhodněné vstupy do aquaparků (Vojenská zotavovna Špinderův Mlýn, AQP Tatralandia, AQP Bešeňová).

Stravování

  • stravenky či obědy zdarma pro zaměstnance restaurací,
  • sleva 50% v provozech Spindl Gastronomy a gastro provozech TMR v Tatrách a Polsku.

Nakupování

  • sleva 30% v prodejnách Spindl Motion a Tatry Motion,
  • možnost využití služeb Spindl Motion se slevou (lyžařská škola, půjčovny).

Osobní rozvoj a péče o zaměstnance

  • možnost zaměstnaneckého ubytování zdarma,
  • pravidelná odborná školení i další vzdělávání v rámci osobního rozvoje, jazykové kurzy,
  • příspěvky na dětské tábory a soustředění,
  • zvýhodněné rekreační pobyty v partnerských střediscích,
  • u zaměstnanců, kterým se u nás líbí a spolupracují s námi delší dobu, přispíváme na penzijní nebo životní pojištění, nabízíme dovolenou 25 dní.