Sezónní práce / lyžařská škola

Prodejce lyžařské školy

Chceš být součástí nejúspěšnější české lyžařské školy? Staň se členem našeho týmu a užívej si s námi skvělou práci na horách.

Náplň tvého dne

Co tě u nás čeká?

  • aktivní komunikace s klienty (v českém, anglickém, příp. německém či polském jazyce) - informovat je o našich službách a prodávat jim výukové lekce naší lyžařské školy,
  • účtování plateb v registrační pokladně a vedení provozní pokladny,
  • v roli asistenta vedoucího střediska se podílíš na provozu konkrétního střediska.

Tvé zkušenosti a znalosti

Klíčové dovednosti
pro tuto pozici

  • máš výborné komunikační schopnosti a vystupuješ příjemně, vstřícně při osobním i telefonickém kontaktu s klienty,
  • lyžařské/snb vzdělání na úrovni APUL C nebo obdobné výhodou,
  • jsi schopen aktivně komunikovat v anglickém jazyce, další jazyky jsou výhodou,
  • jsi flexibilní, dokážeš samostatně řešit problémy,
  • máš chuť pracovat na svých prodejních dovednostech a jazykové vybavenosti,
  • máš týmového ducha.

Máš co potřebujeme?

Pak ti nabízíme

  • nástupní mzdu od 32 000 Kč + provizní odměny na základě prodejů + proplacené přesčasy i svátky,
  • zaměstnanecký celosezónní skipas za 500 Kč plytný ve všech střediscích TMR,
  • celosezónní skipas za 500 Kč platný ve všech střediscích TMR pro jednoho rodinného příslušníka navíc,
  • stravenky,
  • ubytování zdarma,
  • příležitosti kariérního růstu, praxe v zahraničí a další rozvoj (školení osobních dovedností a jiné workshopy),
  • můžeš se účastnit spousty místních eventů a sportovních akcí,
  • nástup možný od 1.12.2023.
Martin Cerman

Máš nějaké otázky? Na vše ti odpovím.

Volej nebo piš:

cerman@skiareal.cz 727 925 34 1

Proč pracovat právě u nás?

Práce na horách,
tvůj nový lifestyle

Lidé jsou nejvýznamnější součástí naší společnosti. Nabízíme řadu benefitů, abychom zajistili, že se našim zaměstnancům daří a jsou spokojení.

Sportovní vyžití

  • celosezónní skipas za 500 Kč platný ve Špindlerově Mlýně i ve střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk, Mölltaler Gletcher a Ankogel, Mutterallm),
  • zvýhodněné vstupy do aquaparků (Vojenská zotavovna Špinderův Mlýn, AQP Tatralandia, AQP Bešeňová).

Stravování

  • stravenky či obědy zdarma pro zaměstnance restaurací,
  • sleva 50% v provozech Spindl Gastronomy a gastro provozech TMR v Tatrách a Polsku.

Nakupování

  • sleva 30% v prodejnách Spindl Motion a Tatry Motion,
  • možnost využití služeb Spindl Motion se slevou (lyžařská škola, půjčovny).

Osobní rozvoj a péče o zaměstnance

  • možnost zaměstnaneckého ubytování zdarma,
  • pravidelná odborná školení i další vzdělávání v rámci osobního rozvoje, jazykové kurzy,
  • příspěvky na dětské tábory a soustředění,
  • zvýhodněné rekreační pobyty v partnerských střediscích,
  • u zaměstnanců, kterým se u nás líbí a spolupracují s námi delší dobu, přispíváme na penzijní nebo životní pojištění, nabízíme dovolenou 25 dní.