Sezónní práce / lyžařská škola

Šéfinstruktor

Chceš být součástí nejúspěšnější české lyžařské školy? Staň se členem našeho týmu a postav se do vedení lyžařské školy, podílej se na dodržování vysokých standardů kvality poskytovaných služeb a navrhování nových trendů.

Náplň tvého dne

Co tě u nás čeká?

  • Vybírat vhodné kandidáty a sestavovat tým instruktorů.
  • Zaškolíš nové instruktory a ukážeš jim, jak škola funguje.
  • Řídit a metodicky vést chod lyžařské, snowbordové školy a dětské školky s cílem dodržení garance odbornosti ( kontrola instruktorů, zda učí to, co mají učit, a jak to mají učit).
  • Organizovat a vést doškolování instruktorů s cílem zvyšování kvality poskytovaných služeb a standardů.
  • Organizovat a přidělovat práci instruktorům.
  • Vést a připravovat docházku a podklady pro mzdy v docházkovém systému, vést a zpracovávat evidenci instruktorů  na ubytovně.
  • Vyřizovat stížnosti klientů v souladu s interními předpisy.
  • Provádět plnění dalších úkolů dle příkazů nadřízeného pracovníka.

Tvé zkušenosti a znalosti

Klíčové dovednosti
pro tuto pozici

  • Máš výborné komunikační schopnosti.
  • Máš minimální vzdělání SŠ s maturitou.
  • Nebojíš se aktivně mluvit alespoň jedním cizím jazykem (AJ, NJ).
  • Jsi časově flexibilní, ochotný/á pracovat i o víkendech, spolehlivý, odolný vůči stresu, máš organizační schopnosti, máš dobrý zdravotní stav a jsi vynikající lyžař.
  • Pokud máš praxi na obdobné pozici.
  • Máš platný kurz učitele lyžování/snowboardingu/ - platná licence,  řídící a organizační schopnosti, team leader, samostatnost.
  • Máš chuť na sobě pracovat a vzdělávat se.
  • Ovládáš MS Office.
  • Máš týmového ducha a jsi loajální vůči celé společnosti.

Máš co potřebujeme?

Pak ti nabízíme

  • Odměníme tě mzdou od 40 000 Kč + bonusy dle plnění cílů .
  • Máme bohatý systém zaměstnaneckých benefitů.
  • Každoroční sezónní práci od října do dubna.
  • Nabízíme možnost  dalšího rozvoje (školení osobních dovedností a jiné workshopy).
  • Můžeš se účastnit spousty místních eventů a sportovních akcí.
  • Zaměstnanecký skipass za 500 Kč za sezónu.
  • Ubytování zdarma.
  • Nástup možný od 1.10.2020 (případně dle dohody).

Roman Dorňák

Máš nějaké otázky? Na vše ti odpovím.

Roman Dorňák / Manažer lyžařské školy

Volej nebo piš:

dornak@skiareal.cz +420 605 339 369

Proč pracovat právě u nás?

Práce na horách
- tvůj nový lifestyle

Lidé jsou nejvýznamnější součástí naší společnosti. Nabízíme řadu benefitů, abychom zajistili, že se našim zaměstnancům daří a jsou spokojení.

Sportovní vyžití

  • celoroční skipas za 500 Kč platný ve Špindlerově Mlýně i ve střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk, Mölltaler Gletcher a Ankogel, Mutterallm),
  • zvýhodněné vstupy do aquaparků (Vojenská zotavovna Špinderův Mlýn, AQP Tatralandia, AQP Bešeňová).

Stravování

  • stravenky či obědy zdarma pro zaměstnance restaurací,
  • sleva 50% v provozech Spindl Gastronomy a gastro provozech TMR v Tatrách a Polsku.

Nakupování

  • sleva 30% v prodejnách Spindl Motion a Tatry Motion,
  • možnost využití služeb Spindl Motion se slevou (lyžařská škola, půjčovny), 50% sleva v restauracích společnosti.

Osobní rozvoj a péče o zaměstnance

  • pravidelná odborná školení i další vzdělávání v rámci osobního rozvoje, jazykové kurzy,
  • možnost zaměstnaneckého ubytování zdarma,
  • příspěvky na dětské tábory a soustředění,
  • u zaměstnanců, kterým se u nás líbí a spolupracují s námi delší dobu,
  • příspěvky na životní a penzijní připojištění, dovolená 25 dní,
  • zvýhodněné rekreační pobyty v partnerských střediscích.